Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie. Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
Kontakt Materace Produkty Dotacja Start
Firma LuMitex produkuje materace w szerokiej gamie - zarówno standardowe,jak również na indywidualne zamówienie - o dowolnych rozmiarach i kształtach. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku holenderskim,a także stosowane do produkcji materiały pozyskiwane u wiodących wytwórców pianek poliuretanowych, przekładają się bezpośrednio na najwyższą jakość produktu końcowego w postaci dostarczanego do klienta materaca.
Zespół doświadczonych pracowników gwarantuje naszym klientom szybką i skuteczną realizację zamówień, a posiadana baza transportowa- terminowość dostaw.

Firma LuMitex realizuje również zamówienia na dostawy pianki HR oraz pianek typu "T", dla zakładów tapicerskich.Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach wpisz swój e-mail.

03 kwiecień 2018

Informacja o realizacji projektu „Budowa zakładu produkcyjnego Lumitex s.c Łukasz Borowski Michał Luty w Tułowicach”       W ramach działania w spółce cywilnej pod Lumitex s.c Łukasz Borowski Michał Luty realizujemy projekt dotyczący rozwijania przedsiębiorczości na obszarze LGD Partnerstwo Borów Niemodlińskich współfinansowany ze środków unijnych w ramach podziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Celem projektu „Budowa zakładu produkcyjnego Lumitex s.c Łukasz Borowski Michał Luty w Tułowicach” jest budowa nowej hali do produkcji materacy w celu rozwoju działalności przedsiębiorstwa poprzez zwiększenie przychodów w wyniku realizacji projektu, zwiększenie potencjalnych zysków jak również poczucia satysfakcji z miejsca zamieszkania w Borach Niemodlińskich oraz możliwości wykonywania pracy w miejscu zamieszkania. W wyniku realizacji projektu zamierzamy stworzyć 2 nowe stanowiska pracy, co przekłada się na ograniczenie emigracji zarobkowej i umożliwia pozostanie i pracowanie na obszarze Borów Niemodlińskich. Projekt realizowany jest za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Borów Niemodlińskich w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Gmin Borów Niemodlińskich do roku 2023: Przedsięwzięcie 1 – Przedsiębiorczość.


15 czerwiec 2018

       Zapytanie ofertowe z dnia 15.06.2018 na potrzeby realizowanego projektu pn. „Budowa zakładu produkcyjnego Lumitex s.c Łukasz Borowski Michał Luty w Tułowicach” Lumitex s.c Łukasz Borowski Michał Luty zaprasza do złożenia ofert na zadania „Budowa hali produkcyjnej” na potrzeby projektu pn. „Budowa zakładu produkcyjnego Lumitex s.c Łukasz Borowski Michał Luty w Tułowicach” realizowanego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, Poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność – strategia Partnerstwa Borów Niemodlińskich www.boryniemodlinskie.pl Do pobrania: Szczegółowe zapytanie ofertowe z dnia 15.06.2018 r. wraz z załącznikami na https://www.portalogloszen.arimr.gov.pl ogłoszenie nr 70/15/06/201804 lipiec 2018

      Informacja o wyborze Wykonawcy Lumitex s.c Łukasz Borowski Michał Luty informuje o wyborze Wykonawcy w związku z przeprowadzonym postępowaniem ofertowym na portalu https://www.portalogloszen.arimr.gov.pl na realizację zadania „Budowa hali produkcyjnej” na potrzeby projektu pn. „Budowa zakładu produkcyjnego Lumitex s.c Łukasz Borowski Michał Luty w Tułowicach” realizowanego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, Poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność – strategia Partnerstwa Borów Niemodlińskich www.boryniemodlinskie.pl Wybrany Wykonawca: Stalmach Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wolenice 10 63-708 Rozdrażew woj. Wielkopolskie
LuMitex Materace
Skarbiszowice 45
49-130 SkarbiszowiceStart | Przesyłki | Produkty | Materace | KontaktWykonane przez Piotr Wasilewski